KONST / Litografier / Färglitografi 14823270
nr 1482 3270
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 1/10, Domherrar. Färglitografi, bildmått: 41x30 cm, yttermått inklusive ram: 58x46 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 augusti 2022
kl 20:37:48
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)